אודות

גני חב"ד גבעתיים מיועדים לכל שכבות האוכלוסייה וגווניה, דתיים ושאינם כאחד. אצלנו מתרגלים אהבת ישראל!!!

בגני חב"ד ממחישים את היופי שבחגי ישראל, נותנים דגש על ערכים של כבוד לזולת, אהבת ישראל וכיבוד הורים וכמובן תכנים המתאימים להתפתחותו הקוגנטיבית בהתאמה פדגוגית לכל קבוצת גיל ע"י מנחה פדגוגית.

גני חב"ד מיועדים גם למשפחות לא דתיות המעוניינות להקנות לילדים ערכי מסורת.

צוות הגננות והסייעות מגיע עם אוריינטציה טיפולית ועם מודעות רגשית גבוהה. את כל העושר שיש בידן להציע הן משקיעות בילדים שלכם.

אנו מאמינים בחשיבות הגורם האישי ומודעים להשפעתו הרבה על התהליך החינוכי. בגני הילדים של חב"ד גבעתיים מלוות את הילדים גננות וסייעות מן השורה הראשונה במקצועיות, בתובנות וביכולת הכלה.

עשרות ילדי החמד זוכים בגני חב"ד לטיפוח אישי ולקידום משמעותי מבחינה רגשית ושפתית, מתמטית ומוטורית והכי חשוב, מבחינה ערכית. הכרת המורשת שספגו הילדים במשך השנה תחקק בלבם לשנים רבות. במקורות היהדות נאמר ’חנוך לנער על פי דרכו גם כי יזקין לא יסור ממנה’, ובתלמוד אף הוסיפו חז"ל ולימדו אותנו כי ’גירסא דינקותא לא משתכחא’. גם המדע מכיר ביכולת השכלית של הילדים בקטנותם. מחקרים טוענים כי יכולת הקליטה של הילדים בגיל הרך גבוהה במיוחד. זה הזמן הטוב ביותר להשריש בלב הילד ובמוחו את ערכי הנצח הנפלאים שלנו.

גני הילדים של חב"ד גבעתיים שייכים לרשת גני חב"ד בישראל, רשת המונה למעלה מ- 200 גנים בכל רחבי הארץ ולומדים בה כ-12,000 ילדים. הגנים בפיקוח משרד החינוך.

 

 

שתף לחברים

שתף